U službi humanosti

Kontakt

Naši podaci

Hrvatski Crveni križ
Gradsko društvo Crvenog križa Sisak

Privremeno smo smješteni na bazenu Sisak – Trg grada Heidenheima 1, 44000 Sisak

Zgrada GDCK Sisak na adresi Ulica kralja Tomislava 18 ima crvenu oznaku i nije upotrebljiva

44000 Sisak
OIB: 49661065771

Telefon:
095 701 9176 (svaki dan od 8-16 sati)

e-mail:
crvenikriz.sisak@gmail.com
tajnistvo.gdcksk@yahoo.com

Ravnatelj:

Igor Čičak

ravnatelj.gdcksk@yahoo.com

Zamjenik ravnatelja:

Filip Klipić

e-mail: klipicf@gmail.com

Odjel i Savjetovalište za djecu i mlade, Odjel za azil i migracije:

Irena Barišić-Milunić

e-mail: irena.mladez@gmail.com

Kamilia NourAldin

Poslovni tajnik ureda ravnatelja i Stručni referent za azil i migracije

e-mail: kamilia.gdck.sisak@gmail.com

Služba za socijalne djelatnosti:

Mirela Mihaljević

e-mail: mirela.gdck.sisak@gmail.com

Odjel za humanitarnu djelatnost i socijalnu trgovinu:

Miro Smajo

e-mail: msmajo.gdcksk@gmail.com

Odjel za dobrovoljno darivanje krvi i kadrovske poslove:

Željka Harčević

e-mail: zeljka.ddk.sisak@gmail.com

Služba traženja, Odjel za financijske i računovodstvene poslove:

Blaženka Vrbanac

e-mail: gdcksisak.blaza@gmail.com

Odjel za treću životnu dob, službenik za informiranje:

Ivana Mioč

e-mail: ivana.gdck.sisak@gmail.com

Odjel za volontere:

Donna Vranić

e-mail: donna.mladez@gmail.com

Odjel za zaštitu zdravlja:

Ivana Radman

e-mail:iradman90@gmail.com

Filip Klipić

e-mail: klipicf@gmail.com

Skladište i logistika:

Zoran Baniček

Projekt “Okreni pedalu pokreni promjenu 2”:

Miroslav Čavić

e-mail: cavicmail@gmail.com

Krizni događaj:

Dijana Durić
Koordinator smještaja i volontera za krizni događaj

mail: koordinator.smjestaj.gdck.sisak@gmail.com

Gabrijela Kolđeraj
Koordinator psihosocijalne podrške za krizni događaj

e-mail: koordinator.psp.gdck.sisak@gmail.com

Kontakt formular

Tvoje ime (obvezno)

Tvoj email (obvezno)

Predmet

Tvoja poruka

captcha